CHILLING ADVENTURES OF SABRINA’nın Yeni Fragmanı Sunuldu

Daha önce fragmanlarından dizi hakkında pek detay alamadığımız Netflix’in gelecek olan dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın yeni fragmanı tam 2.5 dakika ve yeni fragmanda dizinin ilk bölümünden sahneler mevcut.

Yıllar önce TV’de Genç Cadı Sabrina adı ile izlediğimiz sevimli hikaye, burada daha esrarengiz ve karanlık bir temada. Chilling Adventures of Sabrina dizisinde  halaları ve arkadaşlarının isimleri eski dizi ile aynı.

Riverdale spin-off’u olarak geçecek olan ayrıca Rosemary’nin Bebeği ve The Exorcist gibi kült yapımların ekseninde ilerleyen uyarlama dizide Sabrina bir taraftan kendisini, ailesini ve de insanlığı tehdit eden kötü varlıklara karşı savaşırken, bir yandan da yarı insan yarı cadı olarak bir denge yakalamaya çalışıyor.

Riverdale dizisinin sorumlusu ve Archie Comics CCO’su Roberta Aguirre-Sacasa dizinin senaryosunu kaleme alırken, yürütücü yapımcı kadrosundaki isimler Greg Berlanti, Sarah Schechter, Archie Comics CEO Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bazıları: Kiernan Shipka, Miranda Otto,, Ross Lynch, Lucy Davis, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Gavin Leatherwood,Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson, Bronson Pinchot.

sabrina'nın yeni fragmanı
Sabrina’nın yeni fragmanı

 

Sabrina’nın yeni fragmanı yayınlanmış olsa da, dizinin yayınlanmasına 3 hafta kadar bir süre var.

Netflix’in yeni orijinal dizisi Chilling Adventures of Sabrina 26 Ekim’de gösterime girecek.