MOON KNIGHT Dizisine Transylvania’dan Bir Karakter mi Geliyor?

Yeni senenin ilk haberi olan Moon Knight dizisi, acaba Mahershala Ali başrolüne sahip yeni Blade: Bıçağın İki Yüzü filmi ile bağlantılı mı olacak?

Yeni Söylentilere Bakacak Olursak Dracula Karakteri Diziye Dâhil Olabilir!

Bir önceki söylentilere bakacak olursak Marvel Stüdyolarının Moon Knight adlı yeni bir Disney+ dizisi, Marc Spector karakteri için Harry Potter aktörü Daniel Radcliffe ile görüşmede olduğu bilinmekte. Ancak yeni seneye girerken yepyeni bir söylenti ortaya çıktı. Şimdi aynı kaynağa göre Dracula karakterinin de ortaya çıkacağı da söylenenler arasında. Bir cameo (geçici rol) görünümü ya da ana düşman karakterler henüz belirtilmedi. Açıkçası eğer Dracula ortaya çıkarsa, Moon Knight’ın yeni yarı vampir Blade’in yeniden başlatılmasında yer alması hayal etmek zor değil.

Bir başka Marvel korku karakteri olan Werewolf by Night ‘ın da daha önce ortaya çıkacağı söyleniyor. Doctor Strange, Blade, Moon Knight ve Werewolf by Night ile MCU; tam bir Midnight Sons kadrosuna sahip olmaya oldukça yakın hale gelir. En dikkat çeken üyeler Morbius, Hannibal King ve Ghost Rider yer almakta elbette. Bu ikincisi kesinlikle Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige’in Doktor Strange: Deliligin Çoklu Evreninde filminde ortaya çıkan beklenmedik karakterler hakkında verdiği olası bir cevap için kesinlikle uygun olacaktır.