FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

MIRACLE WORKERS: Daniel Radcliffe 'Melek' ve Steve Buscemi 'Tanrı' Rolünde

0

Miracle Workers Dizisinin Yeni Fragmanında Daniel Radcliffe Bir Melek ve Steve Buscemi Tanrı Oldu!

NBC’nin öbür dünya temalı The Good Place serisi büyük başarı yakaladığı görülünce TBS de aynı şekilde melekler ve şeytanları konu alan Miracle Workers adında bir dizi serisi tanıtımını yaptı.

Miracle Workers'ın konusu:
Cennet A.Ş. içerisindeki ofislerde geçen bir komedi seti. Tanrı dünyayı yok etme planı yaptığında, iki düşük seviyeli melek patronlarını insanlığı kurtarması yönünde ikna etmek zorunda kalır. Neredeyse en imkansız mucize olan, iki insanı birbirine aşık etmeyi başarmak üzere bahse girerler.

Dizi Simon Rich’in What in God’s Name kitabını konu alıyor. Ana karakter olan Craig’i Daniel Radcliffe canlandırıyor. Onun patron tanrısı ile Steve Buscemi tarafından canlandırılıyor. Ayrıca Karan Soni’yi (Deadpool) ve Geraldine Viswanathan’ı (Blockers) fark edeceksiniz.

4. Sezonuyla tekrar gösterime giren The Good Place dizisinin aksine, Miracle Workers yedi bölümlük bir mini dizi olacak. Sit-com dizilerin asıl amacı olabildiğince fazla bölüm içermek olmasına rağmen zamana yayılmadan sıkıştırılmamış mini dizi formatı kulağa oldukça ilgi çekici geliyor.

 

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

MIRACLE WORKERS: Daniel Radcliffe 'Melek' ve Steve…

Yazıyı paylaşarak veya yorum yaparak bize destek olabilirsiniz 1 min