“LOST IN SPACE” Heyecan Dolu Olacak, NETFLIX’ten Yeni Fragman

İnsanlar için galaksiler arası yolculuk şu an için imkansız gibi görünse de gelişen teknoloji ile gezegenler arası seyahatin gerçekleşmesi için çok uzun yıllar geçmeyecek gibi. Lost in Space de insanın galaksiler arası yolculuğunda başına gelebilecek bir olayı konuyu ele almakta.

1965 ile 1968 yılında dizi olarak yayınlanıp 1998’de de sinemada yayınlanan Lost in Space, bu kez Netflix aracılığı ile tekrar karşımıza çıkıyor.  Bu seri, uzay görevine seçilmiş bir ailenin uçtukları rotadan sapmaları ve kayıp bir gezegene düşmeleri ile başlarına gelen olayları konu almakta.

Yeni fragmanı aşağıda görebilirsiniz.

 

13 ve üzeri yaş sınırlaması ile yayınlanacak olan dizinin resmi açıklanan sinopsisi şu şekilde:

‘1960’ların kült bilim kurgu dizisinin yepyeni bir uyarlaması olan Lost in Space, bir Netflix orijinal yapımı. Günümüzden 30 yıl sonrasında geçen hikayede uzayda sömürgeleştirme başlamıştır. Robinson ailesi ise belirli testlerden geçtikten sonra daha iyi bir dünyada yaşamaya hak kazanan ailelerdendir.  Yeni bir koloni kurmak için çıktıkları yolculukta sırasında rotalarından sapan Robinson ailesi, artık evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıkta hayatta kalmak için uzaylılarla başa çıkmak zorundadır.

Bu mücadele sırasında Robinson ailesine birbirlerini pek sevmeyen iki yabancı katılır. Karizmatik Dr. Smith (Parker Posey), huzursuz halleri ve akılalmaz oyunları ile tam bir manipülatördür. Becerikli Don West (Ignacio Serricchio) ise herhangi bir koloniye katılmak istemezken bir anda kaybolmuş bir gezegende tek başına kalan bir müteahhittir.’

Daha önce yayınlanan ve yayım tarihi açıklanan fragman aşağıda. Lost in Space 13 Nisan’da Netflix’de olacak.

Fragman, ağır çekimde  Robinson ailesinin Jüpiter 2 ismini taşıyan uzay aracına biniş sahnesini gösteriyor. Bu esnada insanlığın galaksilerarası yolculuk yapabilecek teknolojiye ulaşana kadar geçtiği yollar da belli görüntüler ile gösterilmektedir. Fragmanın sonunda ise ailenin uzay aracında yaşadığı sorun ile  ana hikaye başlamış oluyor.