JEFFREY DEAN MORGAN Supernatural’a Dönüşünü Duyurdu

The Walking Dead’te Negan karakterine can vermeden önce Jeffrey Dean Morgan Supernatural dizisinde Sam ve Dean’in babası ve tüm zamanların en büyük avcısı olarak karşımıza çıkmıştı.

Supernatural dizisinin eski hayranlarının en favorisi artık aile mesleğine geri dönüyor. Hayranların ilgisini çekecek çok yeni şeyler olacakmış gibi gözüküyor. Jeffrey Dean Morgan’ın dönüşü hakkındaki dedikodular dün kesinleşti. The CW ve Andrew Dabb, John Winchester karakterinin 7 Şubat 2019’da bizlerle olacağını açıkladı.

Jeffrey Dean Morgan Supernatural

Diziyi sürekli takipte olanlar için, Supernatural’in geri döndüğü aynı 14 Şubat gününde bizleri başka sürpriz yıldızlar bekliyor olması oldukça mümkün. Ancak her şeyden önce, Jeffrey Dean Morgan’ın resmi Twitter hesabında aile Impala’sına ve beyazlar içindeki kadına göndermeler var.

Çekilecek pek bir şey kalmadı biliyoruz ancak yine de Supernatural’in efsanesi Samantha Smith(Mary Winchester) tekrar ekranlara döndüğü için ekranlarımızın başından ayrılamıyoruz. Winchester ailesini 2019 yılında neler bekliyor ?

Morgan’ın dönüşü hakkında senarist Eric Kripke şu sözleri söyledi:

“ Jeffrey’nin bu dönüm noktası bölümünde tekrar görünecek olması hakkında inanılmaz heyecanlıyız ve hayranların da bu karakter hakkında planlarımız olmasını, sürpriz konuk yıldızları sevdiğini biliyoruz.”