Bu Hafta NETFLIX’e Neler Geliyor? [5-11 Mart 2018]

[sg_popup id=”1″ event=”onload”][/sg_popup]Önümüzdeki hafta içinde Netflix‘e eklenecek olan içeriklere bir göz atma zamanı geldi. Ve bu içeriklerin içinde bizlerin merakla beklediği 2018’de piyasaya sürülecek olan ilk Marvel serisi mevcut. İşte göz atmanızı önerdiğim bu hafta Netflix‘e eklenecek olan 3 yapım;

https://www.youtube.com/watch?v=hSvnepZS26s

Marvel’s Jessica Jones (Sezon 2)

Çıkış Tarihi: 8 Mart 2018
Netflix Original

Neredeyse üç yıl sonra Netflix‘te kendi başına yeni bir macera için Jessica Jones aramıza dönüyor. İnternette, sezon 1’e benzeyen bir yol izlediği söylenen incelemeler mevcut. İlk sezonu IMDB üzerinden 8.1 oy alan bir dizi için bu mükemmel bir haber. Ama sezon 1’den hoşlanmadıysanız bu fikrinizi değiştirmeyebilir. 2018 yılında piyasaya sürülecek olan ilk Marvel serisi ve Netflix‘in cuma günleri içerik ekleme tabusunu yıkarak perşembe günü bizlerle olacak.

My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman

Çıkış Tarihi: 9 Mart
Netflix Original

 

David Letterman, Netfilx‘e damga vurmaya devam ediyor. Röportajların iddia sahibi ustası, bu haftayı adını tanımayacağınız, ancak kesinlikle yüzü unutmayacağınız bir konukla geri dönüyor. Şimdiye kadar, Birleşik Devletler Başkanı Barack Obama ile röportaj yaptı ve geçen ay tecrübeli aktör George Clooney ile birlikte oturdu.

Pakistan’lı 20 yaşındaki aktivist Malala, bugüne kadar kısa süren hayatında çok şey kazandı ve hepsini David Letterman‘la tartışmak için oturuyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gJmjKv7WP7U

Collateral (Sezon 1)

Çıkış Tarihi: 9 Mart
Netflix Original

 

İngiltere’de ilk kez  BBC‘de yayınlanan bu İngiliz şovu Netflix tarafından ele geçirildi ve yaptıklarından memnun olduk. Suç draması sınıfında olan bu yapım, suç dramalarının aranan yıldızı  Carey Mulligan‘ı kadrosunda barındırıyor.

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...