GINA RODRIGUEZ, Live-Action CARMEN SANDIEGO’nun Yıldızı Olacak

Annihilation’dan tanıdığımız Gina Rodriguez, Netflix’in animasyon serisinde Carmen Sandiego’yu seslendirecek bilgisi  daha önce gelmişti. Yeni bir bilgiye göre kendisi bu yapımın live-action serisindeki maceralarda rol alacak. Yani bizim meşhur kırmızı şapka ve pardesülü cool hanımefendiyi kendisi canlandıracakmış.

Geçtiğimiz yıl Gina Rodriguez (Jane the Virgin) verdiği röportajda, Carmen Sandiego için Netflix tarafından animasyon serisi hazırlandığını söylemişti, fakat Deadline’ın haberine göre aktris, live-action yapımda oynamaya hazırlanıyor.

Carmen Sandiego

Gina Rodriguez, 2019 yılında ilk gösterimini yapacak animasyon serisinde ana karakteri seslendiriyor.
Where in the World is Carmen Sandiego? (ülkemizde “Carmen Sandiego Nerede?” adıyla bilinir) aslında çocuklara coğrafya öğretmek amacı ile çizgi roman ve animasyonlara uyarlanmış olan bir seridir. Özellikle 90’larda çocukluklarını yaşamış olanlar bizim özel kanallarımızda da yayınlandığını hatırlayacaklardır. Netflix de bunun için bir hamle yaparak bu yapımı tekrar canlandırmaya karar verdi.

90’larda TV’lerde gördüğümüz introsu:

 

Rodriguez, kendisinin I Can ve I Will prodüksiyonda yer alan Kevin Misher ve Caroline Fraser ile birlikte yönetecek. Proje için henüz yazar veya yönetmen belirtilmese de, önümüzdeki yıl Netflix’de yayınlanması bekleniyor.

 Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Karaktere aşına mısınız? Yorum yapın.