DW’nin Baş Yazarı CHIBNALL, CBBC’nin Summer Social Programında

Doctor Who‘nun başyazarı ve yürütücü yapımcısı Chris Chibnall, önümüzdeki hafta sonu düzenlenecek BBC‘nin ilk aile festivaline katılacak.

CBBC Summer Social, Liverpool’daki Croxteth Country Park’ta 3-5 Ağustos tarihleri arasında -üç gün boyunca- gerçekleşecek, çocuklar için organize edilmiş yepyeni bir festivaldir.

Chris Chibnall, Doctor Who‘nun yeni sezonu öncesinde, festivalin ana sahnesinde özel bir soru-cevap paneli için Chris Johnson’ın konuğu olacak.

chris chibnall

CBBC Summer Social, BBC’nin şimdiye kadarki en büyük çocuk etkinliği ve 6-12 yaş arasındaki çocuklara ve ailelerine birçok uluslararası müzik etkinliğinin yanı sıra benzersiz bir CBBC senfonisi sunan tek festivaldir. Bu sanatçılar arasında Union J, HRVY, Johnny Orlando, Matt Terry, Mackenzie Ziegler ve Fin pop yıldızı Isac Elliot yer almaktadır.

CBBC Summer Social, Liverpool Şehir Konseyi ile ortaklaşa olarak düzenleniyor ve Liverpool, Avrupa Kültür Başkenti olduğundan bu yana on yılı aşkın bir süredir devam eden projeler arasında yer alan Liverpool 2018‘in bir parçasını oluşturuyor.

Biletler günlük 28 pound/sterlin. Detaylı bilgiye ise bbc.co.uk/cbbc ‘den ulaşabilirsiniz.