DOOM PATROL 2. SEZON Onaylandı; İki Platformda Birden Yayınlanacak

Doom Patrol 2. sezon onayı geldi. Çizgi roman süper kahraman dizisi DC Universe yayın platformuna geri dönmesinin yanı sıra,  WarnerMedia’nın gelecek yılın başlarında yayınlayacak olan yayın hizmeti HBO Max‘de de aynı anda yayınlayacak.

Doom Patrol, çoğu garip kazadan farklı yaralarla, bilimsel deha olan Dr. Niles Calder’in müdahalesiyle kurtarılan birkaç garip kişiden oluşan bir süper kahraman takımıdır. Cliff Steele, beyni korkunç bir kazadan sonra bir robot gövdesine nakledilen bir yarış sürücüsü; Larry Trainor, bandajlarla gizlenmiş yarı saydam bir cilde sahip olan ve vücudunu bir alana çarptıktan sonra negatif enerji ile paylaşan bir pilot; Rita Farr, vücudu toksik sıvıya maruz kaldıktan sonra elastik hale getirilerek dönüştürülen bir Hollywood yıldızı; ve Crazy Jane, ruhunun çocukluk çağı travmasından sonra ruhu parçalanmış ve her bir kişiliğinin farklı bir güce sahip olmasıyla birlikte, ciddi dissosiyatif kimlik bozukluğu olan bir kadın.

Ve hatırlarsanız Titans dizisinde ekipler birbiriyle karşılaşmıştı. Doom Patrol 2. sezon , Titans ekibini de içerebilir. Elbette onları birlikte izlemek keyif verici olacaktır. Her iki ekipte de farklı kişiliklerin olduğunu düşünürsek bu bize onların komik mizacını izlememize yarayabilir.

Doom Patrol’un yeni sezonu ve ikili yayın haberi, DC Universe panelinde San Diego Comic-Con’da paylaşıldı ve ayrıca dizinin 2020’de yayınlanacağı da belirtildi. Swamp Thing’in ani iptalinden sonra ve bunun DC Universe listesindeki diğer yapımlar için ne anlama gelebileceği göz önüne alındığında, uzatılmasının belirsiz göründüğünden endişe duyulabilir. Fakat Doom Patrol severler için nihayetinde iyi bir haber.

Daha fazla San Diego Comic-Con haberleri için takipte kalın.