CORNETTO Üçlemesi’nin Yıldızları Simon Pegg ve Nick Frost Yeniden Buluşuyor!

21. yüzyılın en komik İngiliz mizahçılarından olan ikili Simon Pegg ve Nick Frost yeni bir proje için bir araya geliyor. Cornetto Üçlemesi’nin yıldızları Amazon Prime’da yayınlanacak Truth Seekers adında bir sitcom (durum komedisi) için çalışıyor. Dizide karakterlerimiz bir takım paranormal olayları çözmeye çalışacak.

Filmlerinin yazarlığını Pegg ve Frost’un, yönetmenliğini Edgar Wright‘ın yaptığı komedi serisi Cornetto Üçlemesi‘nin son filminden sonra ilk kez bir yapımda beraber yer alacak aktörleri izleyeceğimiz için heyecanlıyız. Pegg’i en son, yılın şu ana kadarki en sevdiğimiz yeni yapımı olan The Boys‘ta yardımcı oyuncu olarak izlemiştik.

Wright, Pegg, Frost

İlk filmi 2004 yılında Shaun of the Dead (Zombilerin Şafağı) adıyla ikinci filmi Hot Fuzz (Sıkı Aynasızlar) adıyla 2007’de ve son filmi de 2013 yılında The World’s End (Dünyanın Sonu) adıyla gelen serinin bu ismi almasının sebebi her filmde mutlaka Cornetto marka bir dondurma görmemiz.

Dizinin detaylarına gelecek olursak henüz ne zaman geleceğine dair bir bilgimiz yok ancak dizi yarım saatlik sekiz bölümden oluşacak. Tür: Komedi, korku. Pegg ve Frost diziyi yazıyor ve tabii ki başroller de onların. Frost, Gus adında; Pegg ise Dave adında bir karakteri canlandıracak ve bunlar İngiltere boyunca perili kiliseleri, yeraltı sığınaklarını ve terk edilmiş hastaneleri alt üst edecekler.

Siz Üçleme’yi izlediniz mi? Bu yeni yapımdan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi yorumlarda bize iletmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınızla ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. 

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.