FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

AMERICAN GODS 2. Sezon Fragmanı; Beklenmedik Gelişmeler Görüyoruz

1

American Gods 2. sezon fragmanı yayınlandı.Yapım ilk sezonda yaşanan tüm sıkıntılara rağmen hala devam edecek. Yeni sezonun fragmanı, Shadow Moon'un (Ricky Whittle) hayatının atlıkarınca gezintisine çıkacağını ve Laura Moon'un (Emily Browning) belki de yeni bir aşka gösteriyor.

Fragman Mr. Wednesday'in(Ian McShane) Shadow'u, kendi atlıkarıncasına daveti ile başlıyor. Ve şöyle diyor "Insanlar Amerika'ya ilk geldiklerinde bizi onlarla birlikte getirdiler. Unutulmuş tanrılar, yeni bir hayat ve yeni bir diyar" Bir kısımda da Shadow'un aklının karıştığını da görüyoruz. Çünkü masada otururken, "buradaki herkes bir tanrı mı" diye soruyor. Mr. Nancy (Orlando Jones) ve Czernobog (Peter Stormare) da gülerek karşılık veriyorlar.

Eski Tanrıların yaptığı mistik bir toplantı da Mr.Wednesday tanrılara "Amerika'da yeni tanrılar var. Şimdi bizi yok etmek istiyorlar" diyor. "Aksini düşünüyorsanız, kendinizi kandırıyorsunuz." diyor. Söylemeye gerek yok, Mr. World'ün fısıldadığı "fırtına geliyor" sözü zaten bunu doğruluyor.

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

Harika sahnelerle dolu bir fragman. Bir noktada, Laura'nın  'Sweeney' (Pablo Schreiber) tarafından sarılmadan önce çimlere uzandığını görürüz. İlk sezonda karakterler birbirini sevmediği için olay kesinlikle bir sürpriz oldu. Bu, Laura'nın şu andaki durumuna rağmen yeni  romantizm  durumlarına  hazır olduğu anlamına mı geliyor acaba? Gelecek yıl American Gods 2. sezon başladığında bunu öğreneceğiz.

American Gods 2. sezon çıkış tarihi henüz doğrulanmadı. Yine de dizinin 2019'un başlarında geri dönmesi bekleniyor.

Fanzade Destek
1 yorum
  1. mehmetk diyor

    diziye o kadar çok ara verdiler ki! hoş diğer bazı diziler de öyle, bu kadar aradan sonra karakterleri unutuyor insan! neyse hâlâ sabırsızlıkla beklemedeyiz.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.