FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Bir Marvel Filmi Mads Mikkelsen'in Kızıp Seçmeleri Terk Etmesine Sebep Olmuş!

0

Geçtiğimiz Kasım ayında, Hannibal yıldızı Mads Mikkelsen, Doctor Strange'deki Kaecilius rolü ile Marvel dünyasına damgasını vurmuştu. Bununla birlikte, farklı bir kariyer seçimi yapmış olsaydı, birkaç yıl önce Marvel Sinematik Evrende değil, 20th Century Fox'ta başka bir Marvel filminde oynayabilirdi. Bu karar muhtemelen herkes için iyi bir karar olmuştu, çünkü diğer film yeniden çekilmiş olan Fantastic Four idi.

ShortList'e verdiği röportajda Mads Mikkelsen, özellikle okumak için kötü satırlar verildiğini söyleyerek öne sürerek, geçmişte yaşadığı korkunç seçmelere değindi. Geçmişte terk ettiği bir seçme olup olmadığı sorulduğunda ise şu cevabı verdi:

Sanırım Fantastic Four seçmelerini terk etmiştim. Aslında sanırım "Yapamıyorum, bu sizinle ilgili değil, özür dilerim, bu yanlış." demiştim.

Bu yoruma bakarsak Mads Mikkelsen, Fantastic Four seçmelerinde kendisinin okumakta olduğu materyalin ona uygun olmadığını fark etmiş. Dolayısıyla, neden devam ettirildiğini anlamayıp açıkça umursamadığı bir projeye atılma riskiyle karşı karşıya kalmıştı. Mikkelsen hangi bölümde seçmelere çalıştığını söylemedi, ancak filmdeki karakterlerin yaşlarına bakarsak; muhtemelen Dr. Harvey Allen'ı canlandırması istenmişti.

 

Önceki yazımız olan Savaş Efendi'si UNIT'de yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.