Batgirl Rolü İçin Adaylığını Koyan İsim; Priyanka Chopra

DC evreninin kara şövalyesi’nin yardımcılarından Batgirl, sevilen bir karakter. Doğal olarak sinema evreninde onu canlandırmak isteyen kişiler de çıkıyor. Bunlardan biri de, Baywatch dizisinden tanıdığımız Priyanka Chopra.

Hint sinemasında tanınan isimlerden olan Chopra, ayrıca 17 yıl önce Dünya Güzellik Yarışması’nda birincilik kazanmıştı. Sonrasında da Amerikan dizilerinde kendisine belirli roller elde etti. Son olarak Baywatch (Sahil Güvenlik) filmiyle karşımıza çıkan güzel oyuncu, sanırız ki artık süper kahraman filmlerinde rol almak istiyor.

Hedef olarak belirlediği yapım da, Joss Whedon’un Batgirl’ü.  Bollywood’dan Hollywood’a geçiş yapan Priyanka Chopra, 2015 yılında ABC kanalaındaki Quantico dizisinde rol almaya başlamış bir isim. Ve ünlü Hollywood yıldızları (Dwayne Johnson gibi) ile beraber çalıştığı Sahil Güvenlik filminde de kendini adapte ettiğini göstermiş oldu. Filmin tanıtımları esnasında OK! Magazine ile gerçekleştirdiği röportajda süper kahraman filmlerinde olmak istediğini söyledi ve muhtemel rolü hakkında açıklamalar yaptı.

“Artık Amerika’da çalışıyorum, kesinlikle hayalimi gerçekleştirip süper kahraman olmak isteğini taşıyorum. Amerikan filmlerini de düşünürsek, çok uzun yıllardır süper kahramanları var, değil mi? Ben de bir süper kahramanı canlandırmayı ve ilginç bir süper güce sahip olmak isterim. Batgirl gerçekten harika olurdu!”

Joss Whedon’un yeni yapımı Batgirl hakkında çok detay yok.  Bakalım  Priyanka Chopra,  Yarasa Kız olabilecek mi?