Birbirimizi Övdüren “MEGALOMAN” Kickstarter’da Desteklerinizi Bekliyor!

Benzerine çok rastlamadığımız eğlenceli bir yerli oyun Megaloman projesi dünya vitrini Kickstarter üzerinde görücüye çıktı ve kampanyasına desteklerinizi bekliyor.

Bu oyunu ilginç kılan başlıca özellik oyuncuları birbirini övmeye teşvik eden oyun dinamiklerine sahip olması. Oyunda iltifat toplayarak ilerliyoruz ve zirveye ulaştığımızda en çok iltifat toplayan kişi olarak “Megaloman” oluyoruz. Bir kişi daha çok kazansa da birbirimizi övünce görüyoruz ki aslında bu oyunda dostluk kazanıyor!

 

Oyunda yaptığımız tek eğlenceli şey pohpohlanmak değil, hepimiz seçtiğimiz karaktere göre yeteneklerimizi ortaya koyuyoruz. Örneğin; Masalcının bir anısını anlatması, müzisyenin şarkı söylemesi, cadının fal bakması, şairin romantik bir meselesini anlatması, büyücünün okuduğu bir kitap içeriğinden bahsetmesi gerekiyor. Yani oyunda övgüleri kazanabilmek için devamlı paylaşım halindeyiz.

NEDEN VE NASIL DESTEK OLURUZ?

Oyunu ilk baskı itibariyle yerli piyasaya süren tasarımcı ekip, edindiği deneyimle oyunu geliştirmek, daha iyi imkanlarla daha çok adette üretebilmek için projeyi kickstarter’a taşıdı.
Projenin fonlanabilmesi için belli bir miktar bağış barajına ulaşabilmesi gerekiyor. Fakat projenin bu bağışları getirecek hedef kitleye ulaşması aldığı desteklerle orantılı, Kickstarter’ın projeyi öne çıkarabilmesi için öncelikle proje sayfasında trafik oluşması gerekiyor. Bu noktada desteklerimiz hayati önem arz ediyor.

Megaloman kutu içeriği
Megaloman kutu içeriği

Aşağıdaki proje linkinden yaptığınız en küçük bir bağış projeye trafik yaratmanıza yardım edecek belki projeyi trend projelerin içine dahil edecek, ekibin hayallerine ulaşmasına yardımcı olacak.
Buradan projeyi kendi sayfasından daha detaylı inceleyebilir, katkıda bulunabilirsiniz.

 Biz de Fanzade ekibi olarak bu oyunu deneyimlemek için sabırsızlanıyoruz.