Tüm ROBIN’lerin 80. Yılına Özel Yapımından Görseller

DC, 11 Mart’da 80. yılı kutlanacak olan Robin karakteri için 100 sayfalık bir çalışma yapıyor. Ana kapak görseli Lee Weeks tarafından yapılan çalışmadaki diğer isimler şöyle; Julian Totino Tedesco (1950’lar), Dustin Nguyen (1960’lar), Kaare Andrews (1970’lar), Jim Cheung (1990’lar), Derrick Chew (2000’lar) ve Yasmine Putri (2010’lar).

Yapımın adı: ROBIN 80TH ANNIVERSARY 100-PAGE SUPER SPECTACULAR #1

Yazarlar: Marv Volfman, Chuck Dixon, Devin Grayson, Tim Seeley, Judd Winick, Tom King, James Tynion iv, Robbie Thompson, Amy Wolfram, Adam Glass, Peter J. Tomasi.
Çizerler: Tom Grummett, Scott McDaniel, Mikel Janin, Kenneth Rocafort, Freddie E. Williams, Javi Fernandez, Nicola Scott, Dustin Nguyen, Andy Kubert, Frank Miller
Kapak: Lee Weeks

Görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

DC’nin Harika Çocuğu Robin’in 80. yılı için yıldız yaratıcı ekip bir araya gelerek kutluyor. Gözü yükseklerde olan Dick Grayson’ın maceralarından, Jason Todd’un trajedisine, Tim Drake’in coşkusundan, Damian Wayne’in kibirine ve Stephanie Brown’un ısrarcılığından, Carrie Kelley’nin isyankarlığına kadar çok şeyi temsil eden Robin kostümü birçok kişi tarafından giyildi. Ama temel olarak hepsinin ortak noktada temsil ettiği bir şey vardı; o da bir kahraman olmak.

One-shot olarak çıkacak bu yapım 11 Mart 2020’de piyasaya sürülecek. 9.99 $ üzerinden satışta olacağı da belirtilmiş.