FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Batman V Superman'in Yönetmeni Cyborg'un Orjinini Açıkladı

0

Vizyondaki Batman V Superman: Dawn of Justice filmi hakkında spoiler içermektedir!

Batman V Superman: Dawn of Justice' bu hafta gösterime girdi ve çizgi romanın fanatik hayranları gelecek yılın Justice League Part One filminde Silas Stone'un parçalanarak ölen oğlunu bir Cyborg'a dönüştüreceğinden zaten emindi.
Sıradan hayranlarsa açıklanmayan ve ismi olmayan bu gizemli kutu karşısında şaşırdılar ve onun uzaylı bir cisim olabileceğini düşündüler.

Batman V Superman ve Justice League'in yönetmeni Zack Snyder, hayranların sahnede gördükleri şeyin kesinlikle bir Mother Box olduğunu onayladı.
Cyborg'un kökeni hakkında EW'ye konuşan ünlü yönetmen:

"Bu Mother Box'ın oradaki ilk belirtisi.Bu, acı veren bir doğum oldu." dedi
Görünen o ki, ilerleyen günlerde Jack Kirby'nin Dördüncü Dünya'yı filmde nasıl işleyeceği hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.

Mother Box'lar kendilerini ev sahibine bağlayıp onun her neye ihtiyacı varsa bu konuda yardımcı oluyorlar. Genellikle Mister Miracle gibi Dördüncü Dünya karakterleri Mother Box'ı kullanırken gösteriliyor fakat DC Comics'in 2011 yılında "New 52" yeniden yapımını takiben, Cyborg'un arka hikayesi, Mother Box tarafından verilen imtiyazlı güçleri içerecek şekilde değiştirildi.

Justice League Part One'ın çekimlerine Nisan ayında başlanacak ve 17 Kasım 2017'de gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynak:Comicbook

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanWarcraft'ın Yeni Görüntüler İçeren TV Reklamı Karşınızda yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.