FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Venom Filmi Korku/Bilim-Kurgu Olarak Listelendi, Sonbaharda Çekimlerine Başlanacak

0

Solo Venom filmi yıllardır Sony Pictures'ta geliştirilmekte. Bununla birlikte stüdyo, filmin iyi ilerlediğini ve hatta 2018'de vizyona girmesinin planlandığını açıkladı. Şimdi, Aksiyon/Korku/Bilim-Kurgu olarak listelenen filmin önümüzdeki sonbaharda çekimlerine başlanması bekleniyor.

Plan hakkında hiçbir şey bilinmezken korku/bilim-kurgu ibarelerinin detaylara eklenmesi, Sony'nin Deadpool ve Logan'dan sonra 18 yaşından küçükler için uygun olmayan bir Venom filmi planlıyor olabilir. Eğer bu doğrulanırsa, seyircilerin Marvel bayrağı altında en sevilen anti-kahraman olan Tom Holland'ı Spider-Man ile birlikte görmeyi ummaktan vazgeçmesi gerekebilir.

Venom hala bir yönetmene sahip değil. Ancak yakın zamanda duyurulan Black Cat ve Silver Sable filmlerinin yanı sıra uzun süredir Spider-Man üzerinde çalışan yapımcılar Avi Arad ve Matt Tolmach bu projeye de göz atacaklardır. Buna ek olarak Sony, Scott Rosenberg ve Jeff Pinkner'ın senaryoyu kaleme aldığını doğruladı.

Venom, 5 Ekim 2018'de vizyona girecek.

Önceki yazımız olan Justice League'in Kaderi Aquaman, Cyborg ve Flash'ın Ellerinde Olabilir yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.