Deadpool 2 Senaristleri Filme Wolverine Kameosu Eklemek İstiyor

deadpool 2

Ryan Reynolds, Wade Wilson olarak ekranlara döndüğünden beri hayranlar Deadpool ile Hugh Jackman’ın Wolverine’ini aynı sahnede görmeyi hevesle istiyor.

Reynolds ile Jackman’ı seneler öncesinde aynı ekranlarda görmüştük, ancak şuan için bu mümkün gözükmüyor. Çünkü Jackman, Logan ile birlikte 17 yıllık Wolverine serüvenini sona erdirdi. X-Men evrenindeki görevinin sona ermesi üzerine, Wolverine’in Deadpool 2’de karşımıza çıkması umudu yitirildi ne yazık ki.

Paul Wernick ve Rhett Reese’in THR ile yeni filmleri Life hakkındaki röportajları sırasında THR editörü Aaron Couch, yazarlara Jackman kameosu fikrini sundu. Fikir, Jackman filmde oynayamayacak olsa da yüzünün filmde olabileceği şeklindeydi: Deadpool’un suratında bir Jackman maskesi.

Fikrin hoşlarına gittiğini belirten Reese, böyle bir kameonun Wolverine hayranları tarafından oldukça hoş karşılanabileceğini belirtti. Jackman’ın rolüne son verme kararına saygılı bir senaryo sonuçta. Kendisinin filmde rol almayacağı yüzünün de filmde olamayacağı anlamına gelmez sonuçta. 🙂

Bunun ne kadar harika olursa olsun, sonuçta Jackman’ın görünmeye istekli olması gerekir. Bu, muhtemelen uzun bir çekim gerektirmeyecek ve üretim sırasında herhangi bir noktada çekilebilir.. Yani Jackman istekli olduğu takdirde, Hugh Jackman’ın kim olduğunun farkına varacak kurgusal bir karakterle karşı karşıya gelmesinin şaşırtıcı olmayacağı söylenebilir. Şimdi yaratıcı ekip, Jackman’la ilgili çok iyi bir sahne hazırlamaya koyuldu.