FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Thor: Ragnarok Çekimlerinden Chris Hemsworth & Tom Hiddleston

0

Yüzlerce kişi  Marvel'in Thor: Ragnarok filmi çekimlerindeki Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston'u görmek için Brisbane Avustralya'ya gitti.

Film çekimleri sırasında, New York'taki caddenin köşesi gibi görünen sette, Thor ve Loki ( Hemsworth mavi ağırlıklı,Hiddleston ise tek renk siyah bir kıyafet giymişti) arasındaki arkadaşça konuşma dikkat çekti. İkili sohbet ederlerken genç kızlar da Thor 'un yanına gidip fotoğraf çektirmek istediler.Thor bu ilgiden memnundu ve  tam kameraya poz verirken Loki  arkadan çıkageldi ve fotoğrafı şakaladı. Fotoğraf şakalandıktan sonra genç kızlardan biri Loki'ye yanlışlıkla çarpıp hemen uzaklaştı.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1299&v=OA2_I3RdK1M

 

Not: Hemsworth 'un kolunda  "LOKI R.I.P." ( Huzur içinde yat Loki) dövmesi bulunuyor.

Thor: Ragnarok, Marvel'in popüler Norse Super Hero'sunun üçüncü yapımı ve Taika Waititi tarafından yönetiliyor. Louis D'Esposito, Brad Winderbaum, Victoria Alonso, Thomas M. Hammel ve Stan Lee ile birlikte Kevin Feige filmin yapımcılığını üstlenecekler.

https://www.youtube.com/watch?v=3RPwo3BFyaU

 

Thor: Ragnarok 3 Kasım 2017'de gösterime girecek.

Önceki yazımız olan Stephen King'in  IT Romanından Uyarlanan Filmin Setinden İlk Video yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.