Stan Lee, BLACK WIDOW Filmi İle İlgili Umut Verdi

Black Widow, Iron Man 2’de yedi yıl önce ilk kez sahneye çıktığından Marvel Cinematic Universe’de önemli bir yer tutmasına rağmen, kendi filmi olmayan bir “avenger”.

Bununla birlikte, kendisi gerçek bir çizgi roman ikonu ayrıca bu ikonluk durumunun sinemaya uyarlanmasına dair duyumlar da var.

Efsanevi Marvel Comics yazarı Stan Lee, Brisbane Avustralya’daki Supanova Comic-Con’da düzenlediği basın toplantısı sırasında bir muhabir tarafından Black Widow filmi görmek isteyip istemediği soruldu.

Lee basitçe “bir gün bir Black Widow filmi olacak” diye yanıtladı. Lee, Marvel karakterlerinin kendi filmlerinden tam olarak sorumlu olmasa bile cevabı oldukça önemli çünkü MCU, 2019 yılında ilk kadın süper kahraman solo filmi Captain Marvel’ı piyasaya sürecek. Bu yılki DCEU’nun Wonder Woman filmi başarısı, stüdyoya kadın kahramanlarına yatırım yapmaktan daha fazla emin olmasını sağlamış olmalı.

 

Avengers: Age of Ultron’da Natasha Romanoff’un orijini ile ilgili bazı ilginç ayrıntıların verilmesi, onun kendisine ait ve bu orijin hikayeye dayanan bir film ile çıkacağı ihtimali artmakta.
Bununla birlikte, Lee bir noktada bir Kara Dul filminin olacağından oldukça emin görünüyordu, ancak ne zaman yapılacağı konusunda oldukça belirsizdi.

Sizce Stan Lee’nin yorumları içerden aldığı bazı bilgilere dayanıyor mu yoksa sadece bu büyük karakterin kendi filminin çekileceğinden umutlu mu? Yorum yapın.