Hugh Jackman’ın Wolverine Rolünü Kimin Devralacağına Dair Söyleyecekleri Var

Hugh Jackman Wolverine

Geçtiğimiz hafta X-Men hayranları Logan filminin vizyona girmesiyle sevdikleri bir karaktere veda ettiler. Eleştirmenlerin beğenisini kazanan filmde Hugh Jackman Wolverine’e veda etti.

Jackman ve Patrick Stewart seriye veda ederken birçok hayran Wolverine’in ne zaman ve nasıl döneceğini merak etmekte. On yılda fazla bir süreden sonra Wolverine rolü Jackman’ın izniyle boşa düştü. Yerinin doldurulması konusunda Jackman’ın da bu arayışın bir parçası olacağı belirtildi.

Yakın zamanda Deadline.com‘a konuşan X-Men sinematik evreninin yapımcılarından Simon Kinberg , hiç kimsenin Jackman’ın yerini dolduramayacağını düşündüğünü söyledi.

Açıkçası bir sonraki Wolverine filmini henüz düşünmedik. Hepimiz nefesimizi tutup izleyicilerin Logan’ın gidişatına cevap vermesini bekledik. Kafamda başka bir Wolverine canlandıramıyorum, şayet o gün geldiğinde Hugh ile bu meseleyi konuşmamız gerekiyor.

The Hollywood Reporter’la görüşen Hugh Jackman Wolverine rolünün mirasının kendisine kalacağını bildiğini söyledi. Jackman, huzur içinde rolüne veda ettiğinin de altını çizdi. Ona göre mirasını başkasının devralacak olması iyi bir şey.

Rolümü başkasına devretmekten memnun kalacağım. Ancak bu kişi Daniel Day-Lewis olur da Wolverine ile Oscar kazanırsa o zaman ufak bir problemimiz olabilir.

Serinin devamı gelecek mi dersiniz? Gelecekse yeni Wolverine sizce kim olacak? Fikirlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. 🙂