Deadpool 2 İçin Bob Rosslu Fragman Geldi!

Geçtiğimiz hafta Deadpoollu Good Housekeeping çekimleri ile Deadpool 2 tanıtımları başlamıştı. Bugün ise  anti-kahramanın yeni filminin ilk fragmanı yayınlandı. Biz Ryan Reynolds’u Deadpool olarak görmeyi beklerken o bize Bob Ross kılığında Deadpool olarak geldi ve çocukluğumuzun TRT yayınlarından fırlamışçasına çizim yapmaya başladı. Tabi biraz daha yetişkince ve mizah dolu bir yaklaşımla.

Filmle ilgili sahneler ilk 90 saniye boyunca başlamıyor ancak başladığındaysa oldukça hareketli sahnelerle karşılaşıyoruz. Aynı zamanda fragman bize Negasonic Teenager Warhead’in yeni saç stilinin yanı sıra Josh Bolin’in Cable’ını ve Zazie Beetz’in Domino‘sunu da gösteriyor.

Tabi gördüğümüz eski yüzler Negasonic ile kalmıyor, Wade’in Vanessa ile sarıldığını, Blind Al ile silah çektiğini ve
yeni sidekick’i olarak taksici Dopinder’ı da görüyoruz. Video bize filmin konusu hakkında çok az ipucu veriyor olsa da Deadpool’u bir cenazeyi basarken görüyoruz. Deadpool’u bilirsiniz, bu kendi cenazesi bile olabilir.

Bununla kalmayan FOX, videonun açıklamasına absürt bir hikaye yazıyor, gerçi yazanın Deadpool olduğundan da şüpheliyiz ama aramızda kalsın…

“Ölümcül bir inek saldırısından sonra biçimsiz hale gelmiş kafeterya şefi (Wade Wilson), Marberry’nin en seksi barmeni olma hayalini gerçekleştirmekte zorlanırken tat alma duyusunun kaybıyla da yüzleşmeyi öğrenmek zorunda kalıyor. Hayatının eski tadını, ve bir akış kapasitörünü, ararken ve ailenin, arkadaşlığın önemini ve hayatının tadını yani yeni bir macera tadı bulmak ve çok istediği “Dünyanın En İyi Sevgilisi” yazılı kupasını kazanmayı bulmak için dünyayı gezerken ninjalarla, Yakuzalarla ve azgın kurt sürüsüyle savaşmak zorunda kalıyor.”

Harika bir hikaye. Hepimizin sevdiği “Merc with the Mouth”, 1 Haziran 2018’de ikinci kez beyaz ekranda bizlerle.