DEADPOOL 2 Filminde Yer Alacak DOMINO’yu Ryan Reynolds Paylaştı

Deadpool ortaya çıktığında dünya çapında bir fenomen olmasını kimse beklemiyordu. Fakat X-Men evreni ile bunu başardı. Deadpool 2 için önümüzdeki yılı beklerken, Wade Wilson’ın bazen takım arkadaşı olduğunu  söyleyebileceğimiz Domino karakterini filmde kimin canlandıracağı sunulmuş oldu.  Atlanta dizisinde izlediğimiz aktris Zazie Beetz, bu özel karakteri canlandıracak.  İşte görüntüsü;

 

 

Görünüşe göre orijinal Deadpool pazarlama kampanyası için bu karaktere epey önem veriyor. Çünkü baksanıza, Wade Wilson şu anda ikonik şöminenin önünde Domino için yere serilmiş. Adeta bir ayı postu gibi 🙂 Bu görüntü bizi ilk filmin tanıtımı zamanlarına geri döndürmekte.

deadpool 2 DOMINO

Domino karakterinin filmdeki görüntüsü ile ilgili en ilginç durumlardan biri de karakterin renk paleti ile oynamış olmaları. Çizgi romanlarda soluk beyaz tenli ve göz etrafında siyah bir nokta bulunan karakteri sinemada tam tersi olarak görüyoruz. Zazie Beetz’i beyaz yapmak yerine, kendi koyu teni üzerine yine bir nokta eklemişler ama bu noktayı beyaza çevirmişler. Bu da karakterin genel görüntüsü için küçük bir değişiklik.

Zazie Beetz’in Domino’yu oynaması hakkında ne düşünüyorsunuz.

Deadpool 2 vizyon tarihi 1 Haziran 2018.