David Ramsey Yeni Arrow Kostümünü Gösterdi

Arrow’u güncel takip etmeyenler için spoiler uyarısı yaparak başlayalım.

6. sezonun 2. bölümünde Oliver  Queen’in Green Arrow kimliğini John Diggle’a bırakması herkesi şoke etmişti. Onun yerine geçen John Diggle’ı canlandıran David Ramsey, kahraman olarak ekrana çıkmadan önce kostümünü, Green Arrow’u canlandıran Stephen Amel’i etiketleyerek “Sen geri dönene kadar dostum, kabul ediyorum” mesajıyla paylaştı. Tabi bu John Diggle’ın ilk defa Green Arrow olarak görüşümüz değil. Dizinin sonraki bölümlerinden “Next of Kin” bölümünün tanıtımında görücüye çıkmıştı ancak bu fotoğraf bize yeni kahramanı iyice inceleme fırsatı veriyor.

https://www.instagram.com/p/BafVYqZgtE5/

İlk bakışta John Diggle, Oliver’ı aratmayacakmış gibi görünüyor, en azından görüntü olarak, ama tam anlamıyla onun yerini doldurabilecek mi onu bilemiyoruz. 6. sezon prömiyerinde Diggle’ın silahını ateşlemekte zorlandığı gözlerden kaçmamıştı. Hatta herkesin sapasağlam geri döndü dediği Lian Yu’da Diggle omzundan
bir şarapnel ile yaralanmış ve bu ciddi bir sinir hasarına yol açmıştı. Bu konuyu Oliver’a açmayı düşünmüş ama Oliver ona Green Arrow olmasını teklif ettiğinde hiç bir şey söylemedi.

Her ne kadar bu Diggle’ın ilk defa Oliver’ın yerine geçişi olmasa da, mesela 1. sezonda ‘The Hood’ olarak karşımıza çıkmıştı, tam anlamıyla Oliver’ın yerine geçiyor olması bir miktar değişikliğe
yol açacakmış gibi görünüyor. Tabi bu değişiklik Star City için ne anlama gelir bilemiyoruz, sonraki bölümleri izleyip göreceğiz.