Batman v Superman Galası’ndan İzlenimler

NEW YORK, NY - MARCH 20: Actors Ben Affleck (L) and Henry Cavill attend The "Batman V Superman: Dawn Of Justice" New York Premiere at Radio City Music Hall on March 20, 2016 in New York City. Mike Coppola/Getty Images/AFP == FOR NEWSPAPERS, INTERNET, TELCOS & TELEVISION USE ONLY ==

Batman v Superman: Dawn of Justice’in dün galası yapıldı.

Filmin başrol oyuncularından Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman) ve Jesse Eisenberg’ın (Lex Luthor), Yönetmen Zack Snyder, ünlü oyuncu Will Smith ile Warner Bross’ın CEO’su Kevin Tsujihara ve Hollywood dünyasının ünlü isimleri ilk gösterime tanıklık etti.

BatmanvSuperman

New York‘ta yapılan gala sonrası Twitter’da paylaşılan yorumlara göre; film genel olarak beğenilmiş, Ben Afleck de geçer not almış gibi gözüküyor. Ayrıca Wonder Woman da filmde iyice yıldızlaşmış.

189163

THY sponsorluğunda gerçekleşen gala sonrası THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ”Filmin tanıtımına uçaklarda da yer vereceklerini belirterek uçaklarda özel yolcu çantaları, mönüler hazırlatıldığını ve bunların dağıtıldığını söyledi. Filmin sinemalardan sonra ilk defa THY uçaklarında gösterilmeye başlanacağını belirten Aycı, “Yolcularımız bu filmi ilk defa kabin içi eğlence sistemlerimizde seyredecek. Bu da THY yolcuları için bir ayrıcalık olacak” şeklinde açıklamada bulundu.

Galadan kısa videolar;

https://www.youtube.com/watch?v=NraE882vIsc

https://www.youtube.com/watch?v=wJUfPAfEWcI

Galanın tamamını Buradan izleyebilirsiniz.

Fanzade.com editörü