Avengers: Infinity War Fragmanından Fotoğraflar Sızdı!

Daha dün Marvel’ın gizliliğe önem vermesinden bahsetmişken bugün MCU’nun heyecanla beklenen filmi Avengers: Infinity War‘un ilk fragmanından kareler sızdığını öğreniyoruz. Tabiki de uyarmakta fayda var, fotoğraflar spoiler içeriyor.

Twitter’da dolaşan fotoğraflarda gördüğümüz üzere Scarlet Witch’i güçlerini kullanmaya hazırlanıyor. Hemen sonrasında ise Black Widow’u, Falcon’ı ve sakallı Captain America’yı birisi ya da bir şey dikkatlerini çekmişken görüyoruz. Başka fotoğrafta ise Thanos’un Black Order ekibinden Proxima Midnight var, biraz bulanık ve Falcon’dan tekme yemek üzere.

Infinity War Fragmanından Fotoğraflar
Infinity War Fragmanından Fotoğraflar

Fragman hakkında fikirleri sorulduğunda Marvel Eşbaşkanı Louis D’Esposito “Söyleyebileceğim tek şey çok sevdim, sizin de aynı şeyleri hissetmenizi umuyorum.” demişti. Fragman geldiğinde nasıl hissettiğimizi söyleriz.

Russo kardeşlerin yönettiği, Robert Downey Jr., Josh Brolin, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Chris Evans, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Pratt, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Benedict Cumberbatch, Paul Bettany, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista,
Pom Klementieff, Scarlett Johansson, Tom Holland ve Anthony Mackie‘nin oynadığı, sağlam kadro, Avengers: Infinity War 4 Mayıs 2018’de geliyor.