MARVEL’dan Yeni PUNISHER Serisi Geliyor: KILL KREW!

Daha önce sitemizde yer verdiğimiz Savage Avengers ve WotR Punisher serilerinin yazarı Gerry Duggan yeni bir seri ile bir kez daha Marvel çizgi roman hayranlarının karşısına çıkacak. Odaklanacağı karakter yine favori anti-kahramanımız The Punisher olacak.

Marvel’ın Pull List podcast’i sırasında duyurulan ve serinin çizeri Juan Ferreyra tarafından da Twitter üzerinden onaylanan seri, 5 sayıdan oluşan bir mini seri olacak. Serinin önümüzdeki yaz Temmuz ayında okuyucular ile buluşacağı da duyuruldu.

Anladığımız kadarıyla seri War of the Realms (Diyarların Savaşı) büyük olayı ile bağlantılı, onun bir devamı niteliğinde olacak. Seri çok kısaca ”Tek bir adam, 10 diyar, topyekün savaş!” olarak özetlendi.

”Punisher tüm zamanlardaki favori karakterlerimden biri olduğundan beri bu kadar mutlu olmamıştım, onu çizdiğime inanamıyorum.” diyen Ferreyra’nın Twitter hesabı üzerinden paylaştığı seriye dair birkaç görsele bakalım:

Evet, siz bu seri için heyecanlı mısınız? Sizin favori anti-kahramanınız Punisher mı Deadpool mu yoksa başkası mı? Yorumlarda görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.