Marvel, THUNDERBOLTS Serisinin Ekibini Açıkladı

Son birkaç gündür Marvel, yeni serisi Thunderbolts ile ilgili yeni ip uçları çıkarıyor ve bu bağlamda hemen her gün yeni bir karakteri tanıtıyordu. Son olarak da tüm ekibi tanıttığı gibi Mayıs’ta çıkacak yeni kitabın arkasındaki yaratıcı ekibi de açıkladı.

5014696-thunderbolts_1_cover

Thunderbolts şimşek gibi hızlı bir şekilde geri döndü. Marvel THUNDERBOLTS #1’ serisinde Jim Zub ve Jon Malin’in birlikte çalışacağını duyurdu. AVENGERS: STANDOFF’un küllerinden Winter Soldier ile orjinal Thunderbolts’tan – Moonstone, Fixer, MACH-V, Atlas ve gizemli yeni bir karakter tehlikeli bir görev için bir araya gelirler. Bu görev onları Marvel Evreni’nin odağı haline getirir.

thunderbolts

Marvel.com’da yapılan bir konuşmada yazar Jim Zub:

Doğru şeyi yapmak iyi olmaktan farklıdır. Potansiyeli olan bir grup karakteri, büyük bir drama, büyük bir aksiyon ve yol boyunca karşılaşacakları beklenmedik olayları keşfetmek için birleştirdik. Ekiptekilerin güçlü kişilikleri var. Onları zor durumlarla karşılaştırarak kıvılcımların havalarda uçuşmasından dolayı heyecanlıyım.” dedi.

Bu baharda AVENGERS: STANDOFF’ta Thunderbolts’un oluşumuna tanık olacağız ardından Mayıs’ta THUNDERBOLTS #1 ‘in maceralarına çizgi roman mağazalarından ve dijital aygıtlardan ulaşabileceğiz.