IRON MAN 2020 İle İlgili Haberler Ortaya Çıktı

Aylardır Marvel Comics tarafından çeşitli mecralarda reklamı yapılan ve Demir Adam’la ilgili yeni bir yol çizilmeye çalışılacak olan Iron Man 2020 ‘nin Ocak ayında okuyucuları ile buluşacağı haberleri geldi. Haberlerle beraber gelen yeni fragmanda Marvel evrenindeki robotların yükselişi görünenden daha tehlikeli ve kötücül olacak gibi gözüküyor.

Tony Stark’ın kardeşi Arno’nun en son Iron Man olması ile birlikte fragmanda insanlık ve duyguları olan robotların arasındaki barışın yapay zekanın insanlarla robotlar arasında eşit hakların korunmasını istemesiyle daha kırılgan hale geldiği görünüyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında kapak çizimlerinden yeni çizgi roman ile birlikte Marvel evrenindeki değişikliklerle ilgili birkaç şeyler öğrendik. Orada gördüğümüz Armored Avengerların yapay zeka ile insanların bir tık önüne geçebilme ihtimalini ve yapay zekanın Marvel evreni boyunca etkilerinin gözlemlenebileceğini gördük.

IRON MAN 2020 ARNO STARK

Tony Stark’ın mirasını devralan Arno’yla devam eden robot devrimi ile Armored Avenger’ın yardımıyla barış ve huzurun hüküm sürdüğü düzen korunmaya devam etmesini gelecek ay piyasaya çıkacak olan seride takip edebilirsiniz.

Yeni gelecek seri ile Marvel evrenindeki yeni Iron Man ile yapay zekalı robotların hikayeyi nereden alıp nereye götürecek hep beraber göreceğiz. Dan Slott ile Christos Gage tarafından yazılan ve Pete Woods tarafından çizilen Iron Man #1 15 Ocak tarihinde Marvel Comics tarafından raflarda yerini alacak.