DİYARLARIN SAVAŞI’na PUNISHER da Katılıyor!

The War of the Realms (Diyarların Savaşı) ile canavarlar New York sokaklarına indi. Ancak New York’un kendine ait bir canavarı zaten var: Frank Castle, diğer adıyla The Punisher. Ve eğer o, taş kalpli yaratıkların şehrine dehşet saçmasına izin verirse Hel’de lanetlenecek. Koca bir canavarlar ordusuna karşı tek bir adam olduğunu düşünürsek Hel ona yakında sahip olabilir. Diyarların Savaşı, Marvel’ın tek kişilik ordusunun ayağına gelmek üzere. Cezalandırılmayı bekleyin!

Marvel’ın War of the Realms (WotR) event’inin bir parçası olarak çıkacak Punisher serisi Nisan ayında yayımlanacak. Mini seri 3 sayıdan oluşacak. Yazar Gerry Duggan ile çizer Marcelo Ferreira serinin başında yer alıyor.

PUNISHER İle İlgili Pek Bilinmeyen 5 Farklı Olay

WotR event’inin ve 2010 Punisher Max serisinin de yaratıcısı olan tecrübeli Marvel yazarı Jason Aaron şunları söyledi: ”Thor serisini yazdığım süre boyunca Diyarların Savaşı’nı inşa ediyordum. Bu, altı yıl ve 80 sayı kadar ediyor. Bu, tüm dünyayı kaplayan ve Marvel evreninin en büyük kahramanlarını içeren bir savaş.”

DİYARLARIN SAVAŞI
Kapak çizeri: Juan Ferreyra

Siz Marvel hayranları Punisher’ın bu tip fantastik görevlere katılmasını seviyor musunuz? Yoksa sokak seviyesinde kalıp suçluları mı cezalandırmalı? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.