DEADPOOL Çizgi Romanı Yenilenmiş Olarak Geliyor

Marvel, Kelly Thompson ve Chris Bachalo‘nun güçlerini birleştirip Deadpool çizgi romanı tamamen yeni konularla beraber Kasım ayında yeniden yayınlayacağını duyurdu. Pek sevgili Çalçene yeni hikayesinde de çenesinin ve silahlarının soğumasına izin vermeden yeni hikayelerine başlayacak.

Yeni seride düşük çeneli kahramanımız Deadpool’un Staten Island’da kendi yönettiği canavar deneylerini rahatça ve kanunların kısıtlamalarına takılmadan yapabilmek için kendi krallığını kurduğunu iddia eden King of Monsters’ın neler yaptığını anlamak için yine burnunu olur olmadık yerlere sokuyor.

Deadpool yeniden düzenlenen çizgi romanında kendini yozlaşmış siyasi figürlerin çıkarlarını korumak için giriştiği siyasi entrikalarla, canavarlar ve onlarla ilgili deneylerle ile ilgili yasayla ve bu canavarlarla pek de arkadaşça ilişkisi bulunmadığı belli olan kana susamış bir canavar avcısıyla uğraşacak.

Deadpool çizgi romanı
Yeni Deadpool çizgi romanı

Yeni çizgi roman The Crown adlı hikayeye benzeyecek gibi duruyor ama bu sefer hikayede daha fazla kılıç ve daha fazla canavar olacak. Acaba bu seride de Deadpool şeytan tüyünü ve adada gerçekleşecek olan olaylara olan genel tarafsızlığını kullanıp başını bu pislikten çıkarabilecek mi? Ya da her zaman olduğu gibi Deadpool’u çok sevdiğini bildiğimiz kader yine onu görmezden mi gelecek? Her şeyi göz önüne aldığımızda hikayenin çok güzel ve okuyucularını tatmin edecek bir yapım olacağı kesin.

Kelly Thompson ve Chris Bachalo tarafından hazırlanan yeni Deadpool çizgi romanını Kasım ayında itibaren Marvel Comics’den ve çizgi roman satan yerlerden satın alabileceğiz.

  • DEADPOOL #1
  • Yazar KELLY THOMPSON
  • Çizer CHRIS BACHALO
  • Kapak CHRIS BACHALO