CYCLOPS, CHAMPIONS İle DİYARLARIN SAVAŞI’NDA

Marvel‘ın ilk kez 2016 yılında karşımıza çıkan Şampiyonlar’ı (The Champions) daha önce de sitemizde bahsettiğimiz Marvel event’i War of the Realms‘e (Diyarların Savaşı) katılıyor. Hem de yanlarında beklenmedik, eski bir müttefikle: Cyclops!

DİYARLARIN SAVAŞI’na PUNISHER Da Katılıyor!

Orijinal kadrosunda Ms. Marvel (Kamala Khan), Hulk (Amedous Cho), Spider-Man (Miles Morales), Nova (Sam Alexander) gibi isimler bulunan takımın parçalarından biri de Cyclops’tu. Ancak bildiğimiz haliyle X-Men lideri olan Scott Summers (Cyclops) değil, onun zamanda yolculuk yapmış genç hali. Şampiyonlar’ın hepsinin genç isimler olduğunu düşünürsek bu makul bir tercihti seri için tabii.

Diyarların Savaşı’nda ise normal haliyle, bildiğimiz Cyclops takımın bir parçası olacak. Ölümden döndükten sonra genç halinin anıları gün yüzüne çıkmaya başlayan Scott bu büyük savaşın bir parçası olacak.

Mayıs ayında çıkacak Champions #5‘te gerçekleşecek bu olayların yazarı Jim Zub, çizeri ise Juanan Ramirez Romeo. Serinin yazarı Zub, bunun şu ana kadarki favori sayısı olduğunu söyledi.

Marvel’ın pek de sevilmeyen karakterleri arasında yer alan Cyclops’a sizin bakış açınız nasıl? Marvel’ın bu genç ekibi Champions’ı hiç okudunuz mu? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.