FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Gerçekçi Oyuncak Bebekler Akıllara Durgunluk Veriyor

0

Olağanüstü şekilde gerçeğe yakın vücut ve özellikleriyle bu oyuncak bebeklerin gerçek olmadıklarına inanmak çok güç. Gerçekçi Oyuncak Bebekler ile ilgili haberimizi aşağıdan okuyabilirsiniz.

insta

Yetenekli Rus oyuncak bebek yapımcısı Michael Zajkov'un, çok eklemli ve gerçekçi görüntüsüyle şok eden yeni koleksiyonu dikkatleri üzerine çekiyor.

Zajkov oyuncakları yaratırken,ciltleri için polimer hamur, Almanya'dan el boyaması cam gözler ve saçları için de Fransız moheri kullanmış.

Gerçekçi Oyuncak Bebekler

Yakın çekimlerde bile detayların gerçekçi görüntüsü dikkat çekiyor.

gerçekci bebek 2

Her bebeğin farklı göz rengi ve kaşlarla eşsiz bir görüntüsü var. Dudakların şekli ve bakışlar bile bebekten bebeğe değişiklik gösteriyor.

gerçekci bebek 3

Zajkov farklı renk ve detaylarla fırça ile şekil vermeden önce her bebeğin bir taslağını yapıyor.

Zajkov, 2010-2013 yılları arasında Rus kukla tiyatrosunda çalıştığı için cansız objeleri nasıl gerçekçi hale getirebileceğini biliyor ve bu yeteneğini bebekleri yaparken kullanıyor.

Zajkov, 2013 yılında Moskova'daki "Art Dolls" expoda sergilediği çalışmalarla tanınıyor. Bu çalışmalarla da ödüller kazanmaya devam ediyor.

Koleksiyonundan parçaları ve yaratıcılık sırlarını öğrenmek için, Zajkov'un 114,000 takipçili Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Önceki yazımız olan 3D Plus Me İle Star Wars Ya Da Bir Marvel Aksiyon Figürüne Dönüşün yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.