SKYRIM Kitaplarının Tamamını(377) Okudu, Okumanıza Gerek Kalmadı

Elder Scrolls’a yeni başlayanlar bunu yapmayı biraz göz korkutucu bulabilir. En deneyimli oyuncular bile, Tamriel’in geçmişi ile ilgili bölümlerde hala takılıyorlar.

Tüm kahramanlar pelerin takmaz. Mesela bu 337 kitabın tamamını bu arkada da öyle. Evet bu kahraman sayesinde siz de bu kitapları okumak zorunda kalmayacaksınız. Bunu biz demiyoruz. Kendi diyor 🙂 He “illa ki okuyacağım” derseniz sizi tutan yok.

Brian D. Gilbert tarafından hazırlanan yukarıdaki video Polygon’dan geliyor. ” Skyrim’deki her kitabı okudunuz mu? Skyrim’deki en iyi 5 kitap hangileri?  Brian David Gilbert bir kez daha bir takım elbise giyip bu sonsuz soruları yanıtlamak için bir odaya kilitlendi.”

Adı geçen videoda, Gilbert tüm kitaplarda bulunan bilgileri topluyor ve en az beğenilenden en çok beğenilene şeklinde bölümlere ayırıyor.

Gilbert, bu bilgilere kendi bulgularını katmadığını söyledi ve “herkes bilir ki kendi bulguların geçerli değildir”, dedi.

 Elder Scrolls - Skyrim kitaplarının tamamını okudu

Gilbert’ın Elder Scrolls yorumlamaları koskoca bir 571 sayfanın özeti niteliğinde. Devam etmek için biraz daha yardıma mı ihtiyacınız var?  Gilbert ayrıca bu takıntıdan muzdarip kişilere yardım etmek için bir excel’de bir  tablo hazırladı.

SKYRIM Kitaplarının Tamamını okudu

Aynı zamanda Gilbert’in analizleri oldukça eğlenceli ve zamanlaması kesinlikle mükemmel! Çünkü Bethesda’dan Pete Hines, The Elder Scrolls VI‘nın gelmesi için daha vakit olduğunu açıkladı ve bu da yeni oyunu bekleyenler için güzel bir haber. Analiz için vaktiniz olacak!

Bu hayran için düşünceleriniz neler? Yorum yapın.