Tokyo Ghoul Filminin Yeni Fragmanı İştahınızı Açabilir

Tokyo Ghoul‘un yeni fragmanı bize oyuncuları görmemiz açısından da bir şans verdi. Sui Ishida’nın doğaüstü korku manga ve animesi insan eti yemek ile korkunç şekilde lanetlenmiş kişileri ve onların gündelik hayattaki yaşantısını konu alıyor. Filmin yönetmeni Kentaro Hagiware. Başrolde ise  Ken Kaneki(yarı insan yarı gulyabani) rolü ile yıldız Mastaka Kubota var. İnsan olmakla gulyabani olmak arasında sıkışıp kalmış olan karakteri canlandıracak.

Tokyo Ghoul fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Orijinal Tokyo Ghoul mangası Shueisha’s Weekly Young Jump  seinen manga dergisinde yer alıyor ve İngilizce dil versiyonu da Viz Media tarafından yayınlanmakta. Tokyo Ghoul TV animesi de Funanimation yolu ile 2014 – 2015 yıllarında  Kuzey Amerika’da yayınlanmaya başlamıştı. Animenin hikayesi  şu şekilde;

Günümüzün Tokyo kentinde toplum gulyabanilerin korkusuyla yaşıyor: tamamen insana benzeyen gizemli yaratıklar, ancak tüyler ürpertici biçimde insan etine karşı açlık duymaktalar. Karanlık ve şiddetli bir saldırı ve ardından oluşan kaza sonucu ilk gulyabani-insan  olan Ken , iki dünya arasında sıkışır.  Ken, Ghoul(gulyabani) yeteneklerinin farkına varıp alışma sürecinde hayatını sürdürürken, Ghoul toplumunun insanlarla olan çatışmalarından da sağ çıkmak için uğraşır.