FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Sevilen Manga MOB PSYCHO 100 Live-Action Olarak Gelecek

0

TV Tokyo'nun yaptığı duyuruya göre ONE tarafından yaratılan Mob Psycho 100 mangasından esinlenilerek üretilecek bir live-action filmi Ocak ayında bizlerle olacak. TV Tokyo'nun Netflix ile kurduğu işbirliğinden çıkacak bu yapımda başrolü Tatsuomi Hamada (resimde solda) kapmış. Kendisi Mob isimli karakterin rolüne bürünecek.

Mob Psycho 100

Hamada ile birlikte Ultraman Geed'de çalışan Kōichi Sakamoto yapımın yönetmenliğini yapacakken, Fuminori Kobayashi de yardımcılığını üstleniyor.

Manga'nın daha önceki televizyon anime uyarlaması üzerinde çalışan Anime stüdyosu BONES, geçtiğimiz hafta manganın 15. derlenmiş halinde yeni bilgiler olacağından bahsetti.

ONE'nin orijinal mangasının anime uyarlaması, Temmuz 2016'da Japonya'da başladı. Crunchyroll, Japonya'da yayınlanan bu diziyi İngilizce altyazıyla yayınladı. Funimation geçen Aralık ayında anime için bir İngiliz dublajı ile sundu.

MOB Psycho 100'ün konusu:

Kageyama Shigeo (MOB) güçlü psişik yeteneklere sahip bir 8. sınıf öğrencisidir. Reigen isimli özel güçleri olmayan ve aslında bir dolandırıcı olan ustasının yanında kötü ruhları kovmak için gücünü kullanmaktadır. Ancak Mob, normal olma yönündeki isteği ve gücü sayesinde esas gücünü ortaya çıkartan ve limiti olan %100'ü bulana kadar bastırabiliyor. %100'ü bulduğunda daha karanlık ve açıklanamayan bir güçle karşımıza çıkıyor.

 

Önceki yazımız olan Anime Sevgisi Müzik İle Birleşirse; Ülkemizin Anime Sever Müzisyenleri yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
Kaynak Animenewsnetwork

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.