FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Netflix'in Death Note Filmi: Ryuk ile Light'ın Tanıştığı Video Yayınlandı.

Ölüm Meleği Ryuk ile Light tanışır

0

Netflix'de yayınlanmasına bir aydan daha az zaman kalan Netflix'in Death Note filmi için live-action uyarlamasına dair görüntüler de artmaya başladı. San Diego Comic-Con da yayınlanan yeni fragman ve kısa video internet ortamına da sunuldu.

Bu video Light ve ölüm meleği olan Ryuk'un biraraya gelmeden önceki tanışmalarını konu alıyor. 2 dakikalık bu tanıtımda, Ryuk'un korkutucu gülümsemesine de şahit oluyoruz.

Blair Witch yönetmeni olan Adam Wingard'ın yöneteceği filmin yıldızları, The Fault In Our Stars'dan Nat Wolff ile Willem Dafoe,  Light ve Ryuk rollerinde bulunuyorlar. Dafoe, Ryuk'u sadece seslendirecek ve oldukça uygun bir seçim olduğunu belirtmek isteriz.  Filmin başrol oyuncularının beyaz aktörler olmasından dolayı yapım tepki çekse de, yapımın Amerikan uyarlaması olduğundan ötürü seçimlerin doğal olduğunu söylenebilir.  Ayrıca Japon aktörlerce çekilen animeden uyarlama onlarca live-action filmlerinin de çok başarılı olmadığı ve ABD ve Avrupa'da beğenilmediğini yorumlardan belli olmakta.

Bu yapım başarılı olursa belki de Netflix ilerde yeni anime live-action uyarlamalarına devam eder. İzleyip göreceğiz.

Sizin Netflix'in Death Note filmi hakkındaki görüşleriniz neler? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Önceki yazımız olan Fairy Tail Final Serisinin Ne Zaman Olacağı Duyuruldu yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.