MEGAMI NO CAFE TERRACE Mangası Animeye Uyarlanacak!

Attack On Titan, Noragami, Koe No Katachi gibi animelerin yayıncı şirketi Kodansha, Perşembe günü Koji Seo’nun kaleme aldığı Megami No Cafe Terrace mangasının bir anime uyarlamasının olacağını duyurdu. Animenin 2023 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

Megami No Cafe Terrace mangasının il cildi

Megami No Cafe Terrace Mangasının yayın süreci

Bu eser son dönemlerde çıkan ve özellikle Japonya pazarında adını duyurmuş bir manga serisidir.

Half & Half, Suzuka, Kimi No Iru Machi gibi manga serileriyle tanınan Koji Seo, geçen yıl 17 Şubat’ta Weekly Shounen Magazine dergisinde romantik komedi mangasını serileştirmeye başladı. Kodansha, altıncı cildi 17 Haziran’da yayınladı ve yedinci cildin 16 Eylül’de piyasaya sürülmesi planlandı.

Megami No Cafe Terrace
Megami No Cafe Terrace

Manganın Hikayesi

Birçok kişi tarafından dahi olarak görünen Hataro Kasukabe, Tokyo Üniversitesine kabul edilmiştir. Üç yılın ardından Tokyo Üniversitesinde eğitimine devam ederken büyükannesinin ölümünü alan Hataro, ailesinin sahil kasabası Cafe Terrace Familia’da bulunan eski evine geri döner ve orada büyükannenin ailesinden olduklarını iddia eden beş garip kız bulur. Aile evine sadece büyükannesi için dönen Hataro’nun, kaderinin beş kızıyla beraber bir sahil kasabasındaki beklenmedik hayatı tam olarak burada başlar.