Kimi no Na Wa’nın Korku Filmi Versiyonu Oldukça Mükemmel

Garip kozmik olaylar, kol üzerinde alelade bir yazı ve göz yaşları, Kimi No Wa’da hepsi bir korku filmine yaraşır türden.

Eğer henüz duymadıysanız Makoto Shinkai’nın en yeni korku filmi Your Name’den bahsediyoruz. Japonya’da gişelere egemen olan (Kimi no Na Wa), uluslararası hayranları tarafından merakla bekleniyor.  Your Name genel olarak bilim-kurgu fantastik olarak tanımlansa da içinde fazlaca romantizm ve dram da barındırıyor. Yine de, bu kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan filmin nasıl olup da mükemmel  bir korku filmine dönüştüğü konusu hayli komik.

Nobu, sevilen bir anime filmini Kayako ya da Sadako filmine daha çok uyan bir hale ilk kez dönüştürmüyor. Belli belirsiz karanlık sahneler, karakterlerin aşırı heyecanlı hareketleri, sarsıcı bir müzik ve sert kesimler oldukça korkunç bir atmosfer yaratıyor.

Kimi no Na Wa izle

Bu karanlık ve tekin olmayan versiyonun seyircinin ilgisini çekeceği öngörülebilir. Eğer korku filmlerinden hoşlanmıyorsanız, filmin şu an ekranlarda olan sürümü neyse ki oldukça eğlenceli. Çoktan sinema klasikleri arasında yerini almış Your Name‘in  bu farklı versiyonunu gösterime girdiğinde kaçırmayın.