TEKKEN’in Mangasından Uyarlanan “KAZOKU NO HANASHI”

Tekken’in mangası Kazoku no Hanashi’nin film uyarlaması geliyor.

Komedyen Tekken’in “flipbook” mangası olan “Kazoku no Hanashi (Bir Ailenin Hikayesi)” adlı orijinal eserin, ünlü oyuncu Masaki Okada’nın başrolünde oynadığı “Kazoku no Hanashi” (2018’de yayına girecek) adlı film uyarlamasında ek oyuncu kadrosu olarak Saburo Tokitō, Naomi Zaizen, Riko Narumi’nin rol alacağı açıklandı.

Yaşadığı hayal kırıklıklarından ötürü, takip etmesi gereken yolunu kaybetmiş olan başrol, Takuya Kobayashi’nin (Okada) babası Tetsu rolünde Sabura Tokitou, annesi Aiko rolübde Zaizen, mahalleden sınıf arkadaşı Asuka rolünde ise Narumi yer alacak.

Bunun dışında, Takuya’nın Tokyo’ya gidip kurduğu grubun vokali olan Shibata rolünde ise Daichi Kaneko, davucu Watanabe rolünde Kanta Satō, grubun yapımcısı Sakamoto rolünde ise ilk defa bir film yapımında rol olacak, komik ikili Wagyuu’dan Shinji Mizuta belirlendi.

KAZOKU NO HANASHI
Cinder Girl 

 

Ayrıca, filmdeki tema şarkısı olarak üç kişiden oluşan Cider Girl tarafından yazılan “dialogue” adlı şarkıya karar verildi. Gösterim sırasında, grubun sahneleyeceği şarkı da, yine aynı grubun “Gunjō “ ve “Daidai no İkigata” adlı şarkıları olarak belirlendi.

Bunlara ek olarak, sanat yönetmeni olarak katılan Tekken’in çizdiği poster görseli de gösterime sunuldu.