Kantai Collection Anime Filminin Yeni Fragmanı

Yakında gelecek olan Kantai Collection anime filmi için, Kadokawa’nın resmi YouTube hesabında 45 saniyelik yeni bir video yayınlanmaya başlandı. Videoda animenin 2016 sonbaharında geleceği duyuruldu.

Online bir browser kart oyunu olan Kantai Collection, Dmm.com tarafından yayınlandı. 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan oyun Japonya’da Twitter’da 2013 yılında top trend oldu.

Kantai-Collection-Anime-Film-Teaser-Reveals-Fall-2016-Release

Oyun donanma kartları etrafında dönüyor ve oyunda donanma gemileri “Fleet Girls” tarafından temsil ediliyor. Oyuncular daha fazla karta ve daha yüksek seviyeye ulaşmak için birbirleriyle online olarak mücadele ediyor. Oyunun popülaritesi gün geçtikçe arttı ve  masaüstü oyunlardan mangaya, light novel’dan bu animeye ve  PlayStation Vita oyunu Kan Colle Kai’ye kadar pek çok versiyonu yapıldı. Anime serisini  Keizo Kusakawa (Akuma no Riddle, Dog Days) yönetti ve seri Diomedea (Shinryaku! Ika Musume, Akuma no Riddle) tarafından animeleştirildi.

https://www.dailymotion.com/video/x3p77aq_kancolle-movie-pv_tv

Haruhichan’ın yaptığı Kantai Collection anime özeti:

“İnsanlık, okyanuslardaki hakimiyetini, derin deniz filolarına karşı kaybetmiştir. Bu tehdite karşı tek umut, Japon savaş gemileri ruhunu taşıyan Kanmusu adındaki bir grup kızdır. Hikaye, diğer bir Kanmusu tarafından eğitilmek üzere Chinjufu  bölgesine gelen destroyer Fubuki etrafında döner.”

kantai collection anime kantai collection animesi