Danganronpa 3 Animesinin Her İki Hikayesinden Görseller

Yaklaşan Danganronpa 3 -The End of Kibōgamine Gakuen- (Danganronpa 3 -The End of Hope’s Peak Academy-) animesinin resmi websitesi, iki yeni görsel açığa çıkardı. Görsellerden biri “Mirai Hen” (“Side: Future” hikayesinden), diğeri ise “Zetsubō Hen” (“Side: Despair” hikayesinden.)’i içeriyor.

Anime ayrıca 3 Temmuz’da, animenin prömiyerinden önce bir gösterim etkinliği yapacak. Bu gösterim Shinjuku/Shibuya (Tokyo), Nagoya Bay City (Nagoya) ve Umeda/Nanba (Osaka)’daki TOHO Sinemaları’nda gerçekleşecek. Gösterimde gösterilecek sahneler  “Side: Future” ve “Side: Despair,” ‘den olacak ama hengisinden kaç bölüm gösterileceği belli değil.

Danganronpa 3  izle

“Side: Future” 11 Temmuz’da Tokyo MX’te ilk gösterimini yapacak ve onu 14 Temmuz’da “Side: Despair”’in prömiyeri takip edecek. Her iki hikaye de BS11  kanalında her hafta gösterilecek. Böylece her hafta 2 yeni Danganronpa 3 bölümü yayınlanmış olacak.

danganronpa 3

Tv anime serisi “Hope’s Peak Academy”  anime serisinin orjinal hikayesinden ortaya çıktı. . ” Future”  hikayesi ilk oyundan karakterlere odaklanırken “Despair” ise, Danganronpa 2: Goodbye Despair oyunundaki karakterlerin hikayelerini anlatıyor. Anime, oyundaki olaylardan önce karakterlere ne olduğuna odaklanıyor.