Cyberpunk 2077’den Uyarlanan Anime: “CYBERPUNK: EDGERUNNERS”

Netflixten Cyberpunk 2077’nin anime dizisi olan Cyberpunk: Edgerunners‘ın ilk uzun fragmanı geçen ay yayınladı. Yayınladıkları fragmanda dizide yer alan karakterler gösteriliyor.

Yayınlanan yeni fragmanı Netflix’in Geeked Week‘inde gösterildi. Oyuncuların 2020’nin Cyberpunk 2077‘sinde keşfedebildiği canlı ve renkli Night City öne çıkıyor.

Cyberpunk: Edgerunners fragmanında öne çıkanlar

Fragmanda Edgerunners adlı oyunlardan biri olan TK adındaki genç bir sokak çocuğunu takip ediyor. Yayınlanan fragmanda devamlı bir kalp atışı monitör sesi bulunmakta. Fragmanda baş karakterimizin sürekli ayağını vurduğu yüzeyin altında köpüren patlayıcı enerjisini gösteriyor. Night City’den bazı manzaralar ve animede karşılaşacağımız bazı karakterlerle ilgili kısa bilgiler veriliyor. Bu fragmanın ikinci yarısında gösterilen en ilginç çekim, Ay’ın yüzeyinde bir kadınla tanışan baş karakterin muhtemelen BrainDance olarak bilinen bir VR simülasyonu.

Cyberpunk: Edgerunners
Edgerunners

Silahlı çatışmalar, patlamalar, araba çatışmaları ve kalp atışı monitörü, giderek daha hızlı hale geldikçe yüksek oktanlı müzik eşlik etmekte. Kalp atışı, dizi başlığı göründüğü andan itibaren başlık tamamen kaybolana kadar hızlanmaya devam ediyor.

Anime Ocak 2020’de, Mike Pondsmith ve Cyberpunk 2077’nin geliştiricileri olan “CD Projekt Red” tarafından duyurulmuştu. Bu seri 10 bölümden oluşacak ve baş karakterimiz, Edgerunner olarak şiddet içeren ve teknoloji takıntılı bir gelecekte hayatta kalmaya çalışacak

Cyberpunk: Edgerunners, anime tutkunlarını heyecanlandıran bir yapım. Bu anime dizi, dünyanın en popüler animeleri arasındaki Kill la Kill ile Tengen Toppa Gurren Lagann‘ın yapımcısı, yani Studio Trigger tarafından üstlenildi. Eleştirmenlerin yorumlarına göre Cyberpunk: Edgerunners, Cyberpunk 2077’den daha fazla ses getirecek.

Cyberpunk: Edgerunners, Eylül 2022’de izleyenlerle buluşacak.

2 hafta önce yayınlanan fragman ise şu şekilde.