Bol Aksiyonlu Resident Evil: Vendetta Fragmanına Bir Göz Atın.

Kadokawa yaklaşmakta olan CG animasyon filmi Resident Evil: Vendetta için Pazartesi günü yeni bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Video, filmin ana karakterlerini tanıtmakta ve aksiyon sahnelerini sunmakta.

CAPCOM’un Resident Evil (Biohazard) korku oyun serisinin  filmi, 27 Mayıs’ta Japonya’da vizyona giriyor. Bu yapım, 2008’deki Resident Evil: Degeneration ve 2012’nin Resident Evil: Damnation sonrasında franchise için üçüncü CG-animasyonlu film oluyor.

Film, 19 Haziran’da ABD ve Kanada’daki sinemalarda yalnızca bir gece gösterilecek. Kanada’daki biletler 24 Mart’ta, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki biletler ise 31 Mart’ta satışa çıktı.

Tamamen orijinal bir hikayeye sahip olacak ve serideki birden fazla oyun karakterini gösterecekleri Resident Evil: Vendetta,  CAPCOM’dan Hiroyuki Kobayashi (Resident Evil 4, Sengoku Basara) tarafından yönetilmekte ve denetlemekte. İngilizce seslendirme kadrosunda Leon S. Kennedy olarak Matthew Mercer, Chris Redfield olarak Kevin Dorman ve Rebecca Chambers olarak Erin Cahill var.