BEASTARS Animesinden Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınlandı

Paru Itagaki’nin mangasının anime uyarlaması olan BEASTARS anime stüdyosu Orange tarafından yapılıyor. Anime Fuji Tv‘nin +Ultra program akışında Ekim’de yerini aldı. Netflix ise özel dağıtım haklarını satın aldı.

beastars-promo,

Son yayınlanan fragmanı aşağıdan seyredebilirsiniz.

 

 

Akita Shoten’in Weekly Shonen Champion dergisinde yayınlanan manga ingilizce olarak Viz Media tarafından dağıtılıyor. Serinin konusu ise şöyle;

8j.f1DGbw46,
Avların ve avcıların bir arada olduğu bir lisede pamuk ipliğine bağlı olan barışı koruyan tek şey kişisel ilişkilerdir. Doğal olarak güvensizliklerle dolu bir toplumda aralarında akademik ve sosyal bir rol model olan –Bestar olabilecek birisi var mıdır?

Cherryton Akademisinde dün gece bir otçul öldürüldü ve yenildi. Drama kulübünün üyeleri arasındaki otçullar tüm şüphelerini doğal olarak etçillere yöneltti. Asıl şüpheli kim? Legosi, iri kurt. Ama o bir karıncayı bile incitemez- yoksa yapabilir mi? Cüce tavşan Haru, onun içindeki canavarı ortaya çıkarmış mıdır? Yoksa ona karşı olan hisleri… başka bir şey midir?

Kaan Akgündoğdu
My name is Yoshikage Kira. I'm 33 years old. My house is in the northeast section of Morioh, where all the villas are, and I am not married. I work as an employee for the Kame Yu department stores, and I get home every day by 8 PM at the latest. I don't smoke, but I occasionally drink. I'm in bed by 11 PM, and make sure I get eight hours of sleep, no matter what. After having a glass of warm milk and doing about twenty minutes of stretches before going to bed, I usually have no problems sleeping until morning. Just like a baby, I wake up without any fatigue or stress in the morning. I was told there were no issues at my last check-up. I'm trying to explain that I'm a person who wishes to live a very quiet life. I take care not to trouble myself with any enemies, like winning and losing, that would cause me to lose sleep at night. That is how I deal with society, and I know that is what brings me happiness. Although, if I were to fight I wouldn't lose to anyone.