GATE 2. Sezon Crunchyroll ‘da Yayınlayacak

gate 2. sezon

GATE 2. sezon ‘a az kaldı. Japon Koruma Kuvvetleri’nin başka dünyadan canavarlara karşı savaşı, Crunchyroll’un 2016 kış yayını GATE’in 2. sezonu başlamak üzere. Aksiyon, 1. sezonda kaldığı yerden devam edecek ve 8 Ocak’tan itibaren her Cuma Pasifik Zaman Dilimi’ne göre saat 10.30’da yayınlanacak.

GATE 2. sezon, Crunchyroll üyeleri için şu bölgelerde izlenebilecek: USA, Kanada, Avustralya,Yeni Zellanda, Güney Afrika, Latin Amerika, Avrupa (Fransa ve Fransızca konuşan bölgeler hariç), Orta Doğu ve Kuzey Afrika.

GATE Animesinin Hikayesi:

“Tokyo’nun Ginza bölgesinde aniden bir kapı belirir ve canavarların,orta çağ şovalyelerinin ve fantastik yaratıkların başka bir dünyadan gelip Tokyo’yu yıkıma uğrattığı bir portal açılır. Japon Koruma Kuvvetleri bu canavarlara karşı,onları Gate’e geri yollamak amacıyla mücadeleye başlarlar. Üçüncü Keşif Ekibi, memur ve aynı zamanda otaku olan Yoji Itami önderliğinde Özel Bölge’ye gönderilir. Bu yeni ve tehlikeli dünyada, onlara ejderha saldırılarından kurtulmuş bir elf kızı katılır ve onlara rehberlik eder.”

  1. sezonun hikaye başlığı  “Flame Dragon Arc” olarak belirlendi.

Açılış şarkısı “GATE II ~Sekai wo Koete” ‘yi  Kishida Kyōdan & the Akeboshi Rockets grubu, kapanış şarkısını ise Hisako Kanemoto, Nao Tōyama ve Risa Taneda icra edecekler.