YURI ON ICE 2. Sezon Başlama Tarihi ve Filmi Hakkında Detaylar Var

Yuri On Ice 2. sezon başlama tarihi konusunda açıklamalar geldi! Uluslararası alanda tv anime serileri arasında ilk sezonu ile büyük sükse yapan spor animesi, buz pateni yapan erkek figürleri ile özellikle kadın animeseverlerin göz bebeği oldu.

 

 Yuri on Ice’ın kısaca konusu:
Japonya‘da favori gösterilmesine rağmen Artistik Buz Pateni Grand Prix elemelerinde sonuncu olan Yuri Katsuki, artık ne yapacağını bilmez halde, eğitimini tamamlayarak bir yıl sonra ailesinin evine dönüş yapar. Görenler inanamaz çünkü Yuri depresyona girmiş ve kilo almıştır. Kendine güveni olmayan Yuri için kazanamadığı finaller de üzerine tuz biber ekmiştir. 23 yaşında olan Yuri buz patenini bırakmayı düşünürken karşısında küçüklüğünden beri hayran olduğu ve idolü olarak gördüğü Victor Nikiforov‘u görür. Artistik buz pateninde beş kez şampiyon olmuş ve herkesin buz pateni dehası olarak bildiği Victor Nikiforov, Yuri‘nin koçu olmayı teklif eder. Böylece Yuri  bir kez daha artistik buz pateni eğitimlerine başlar. Amacı Grand Prix finallerinde birinci olmaktır.

YURI ON ICE 2. Sezon

Yuri on Ice 2. sezon ne zaman başlayacak?

Yuri On Ice Filmi, Nisan 2017’de bir Yuri on Ice hayranı etkinliğinde duyuruldu. Film, mevcut sezondan bir derleme olmaktan ziyade kesinlikle yeni içerikler taşıyacak. Film, Ağustos 2018’de bir süreliğine piyasaya sürülecek. Belirli bir yayınlanma tarihi ise henüz onaylanmış değil. Ancak, yaz aylarında izlemeyi bekleyebiliriz. Yaratıcı ekip, uzun metrajlı filmin yapımında çok çalışmıştı ancak bu 2. sezonun yolda olmadığı anlamına gelmiyor. Yuri On Ice’daki ekip, Yuri On Ice 2. sezonunun çıkış tarihinin 2018’in sonundan önce geleceğini belirtti. Temennilerimiz Yuri’nin beklediğimizden daha erken tekrar ekranlarda olması üzerine.

 

Güncelleme: Son bilgilere göre YURI!!! on ICE filmi Ice Adolescence bu yıl çıkacakmış. Ve eğer bu film tutarsa yapımcı firma hemen 2. sezonu hazırlamaya başlayacakmış.

 

YURI ON ICE 2. Sezon Victor ve Yuri

 

 

2016’nın ekim ayında başlayan tv serisi, 22 Aralık 2016’da 12 bölüm süren ilk sezonunu sonlandırmıştı.  Myanimelist.com puanı 8.20 (Mart 2017 itibari ile) olan Yuri on Ice 2. sezon merakla bekleniyor.