YURI ON ICE 2. Sezon Başlama Tarihi ve Filmi Hakkında Detaylar Var

Yuri!! on ice 2. sezon ne zaman başlayacak?

15

Yuri On Ice 2. sezon başlama tarihi konusunda açıklamalar geldi! Uluslararası alanda tv anime serileri arasında ilk sezonu ile büyük sükse yapan spor animesi, buz pateni yapan erkek figürleri ile özellikle kadın animeseverlerin göz bebeği oldu.

 

 Yuri on Ice'ın kısaca konusu:
Japonya'da favori gösterilmesine rağmen Artistik Buz Pateni Grand Prix elemelerinde sonuncu olan Yuri Katsuki, artık ne yapacağını bilmez halde, eğitimini tamamlayarak bir yıl sonra ailesinin evine dönüş yapar. Görenler inanamaz çünkü Yuri depresyona girmiş ve kilo almıştır. Kendine güveni olmayan Yuri için kazanamadığı finaller de üzerine tuz biber ekmiştir. 23 yaşında olan Yuri buz patenini bırakmayı düşünürken karşısında küçüklüğünden beri hayran olduğu ve idolü olarak gördüğü Victor Nikiforov'u görür. Artistik buz pateninde beş kez şampiyon olmuş ve herkesin buz pateni dehası olarak bildiği Victor Nikiforov, Yuri'nin koçu olmayı teklif eder. Böylece Yuri  bir kez daha artistik buz pateni eğitimlerine başlar. Amacı Grand Prix finallerinde birinci olmaktır.

YURI ON ICE 2. Sezon

Yuri on Ice 2. sezon ne zaman başlayacak?

Yuri On Ice Filmi, Nisan 2017'de bir Yuri on Ice hayranı etkinliğinde duyuruldu. Film, mevcut sezondan bir derleme olmaktan ziyade kesinlikle yeni içerikler taşıyacak. Film, Ağustos 2018'de bir süreliğine piyasaya sürülecek. Belirli bir yayınlanma tarihi ise henüz onaylanmış değil. Ancak, yaz aylarında izlemeyi bekleyebiliriz. Yaratıcı ekip, uzun metrajlı filmin yapımında çok çalışmıştı ancak bu 2. sezonun yolda olmadığı anlamına gelmiyor. Yuri On Ice'daki ekip, Yuri On Ice 2. sezonunun çıkış tarihinin 2018'in sonundan önce geleceğini belirtti. Temennilerimiz Yuri'nin beklediğimizden daha erken tekrar ekranlarda olması üzerine.

 

Güncelleme: Son bilgilere göre YURI!!! on ICE filmi Ice Adolescence bu yıl çıkacakmış. Ve eğer bu film tutarsa yapımcı firma hemen 2. sezonu hazırlamaya başlayacakmış.

 

YURI ON ICE 2. Sezon Victor ve Yuri

 

 

2016'nın ekim ayında başlayan tv serisi, 22 Aralık 2016'da 12 bölüm süren ilk sezonunu sonlandırmıştı.  Myanimelist.com puanı 8.20 (Mart 2017 itibari ile) olan Yuri on Ice 2. sezon merakla bekleniyor.

Fanzade Destek
15 Yorumlar
 1. elf_can12 diyor

  victor ve yuki değil… victor ve yuri olmalıydı.

  1. Fanzade diyor

   vuu… ufacık yazıdaki typo'yu nasıl gördün? Bravo dikkatin için 🙂

   1. Animesevenbiri diyor

    2019? HAYLA BEKLİYORUM AWSU TEK HAYLA UMUDUNU YİTİRMEYEN BEN MİYİM??

    1. Boo-chan diyor

     bende yhaa kafayı bozdum vikturiyle bi an önce gelse keşke T^T

 2. NarutonunPoposu diyor

  2019 oldu?

  1. Fanzade diyor

   Son bilgilere göre YURI!!! on ICE filmi Ice Adolescence bu yıl çıkacakmış. Ve eğer bu film tutarsa yapımcı firma hemen 2. sezonu hazırlamaya başlayacakmış.

   1. sky sama diyor

    tam olarak hangi ay

  2. Effy diyor

   Aynen :">

 3. Brr diyor

  Oha 4 dakika önce mi jdkskdkr biri benle aynı anda bitirmiş galiba

 4. Sakura-Chan xD diyor

  Demin bitirdim
  AĞAĞAĞÜWĞÜAĞAĞA DÜŞTÜM ÇOKSELDİ NALET!

 5. KaptanNemouse diyor

  abi kendimi çok yalnız hissediyorum. bir ben mi kaldım 2.sezonu veya filmi bekleyen? film hala çıkmadı ve yapımcılardan (?) bir ses falan da yok. hiç bilgisi olan var mı, ne zaman çıkacak cidden merak ediyorum 🙁

 6. KaptanNemouse diyor

  daha az önce bitirdim ve bakıyorum 3 yıl önce bitmiş birinci sezonu

 7. zero diyor

  hele bi çıkarsınlar bir sürü izleme yapacam ikinci sezon için kendimi yırtacam

 8. zero diyor

  çıksınnnnnnn

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.