Yeni MOB PSYCHO 100 Anime Bölümü Yolda!

Farklı karakter tasarımları ve gösterişli aksiyon sahneleri ile Mob Psycho 100, 2016 yılında yayın hayatına başladığında büyük beğeni toplamıştı. Başlangıcından beri sadık bir hayran kitlesine sahip olan serinin hayranlarına geçtiğimiz hafta bir müjde daha verildi: 2018 Mart ayında Mob Psycho 100 yeni bir OVA ile ekranlara geri dönüyor!

Mob’un patronu ve akıl hocası Reigen’in kendi hayat hikayesini yazışını konu alan OVA, ne yazık ki kısmen önceden yayınlanmış sahnelerin yeniden montajlanmasından oluşacak olsa da, serinin yaratıcısı ONE filmde anime ekibi tarafından hazırlanmış daha önce hiç görmediğimiz sahneler de bulunacağını belirtti.

Mob Psycho 100 telekinetik becerilere sahip bir 8. Sınıf öğrencisi olan Seigeo Kageyama’nın hikayesini anlatıyor. Genç psişik çoğu zaman dikkat çekmemek için çaba sarfetse de, özel güçleri yüzünden kendini sürekli son derece tehlikeli durumlar içinde bulur. Hissettiği duygular ile doğrudan bağlantılı olan telekinetik becerisi giderek güçlenirken Seigeo, tehlikeli bir dünyada duygularını kontrol etmenin nasıl da kolay bir iş olmadığını öğrenmeye başlar. Ancak tüm dünyanın kaderi onun kendini kontrol edebilmesine bağlıdır.

Anime ve oyun içerikleri