Yeni Efsanevi Pokemon MAGEARNA ve 2016 Pokemon Filmi İçin Yeni Bilgiler

Bir süre önce Japon dergisi olan CoroCoro tarafından ilk kez ortaya çıkan Magearna, resmi olarak The Pokémon Company International tarafından yeni Efsanevi Pokemon olarak duyuruldu. Bu duyuru ile ayrıca yeni gelecek olan filmin de tam ismi ortaya çıktı.Film Pokémon the Movie XY & Z: Volcanion to Karakuri noMagearna adıyla 16 Temmuz’da Japonya’da ilk kez gösterime girecek ayrıca bu Pokemon da ilk kez bu filmde boy gösterecek.

MAGEARNA

Bu Pokemon insanlar tarafından 500 yıl önce yaratılan 1 metre boyunda ve 80.5 kilo olan yapay bir Pokemon. Şu an için türü ve hangi jenerasyona ait olduğu bilinmeyen Pokemon’un metalik bir gövdesi bulunmakta. Görünüşü,özellikle alt kısmı Pokeball’u ansıtan Magearna kendini içe doğru büküp Pokeball şekli alabilip,hatta kendini küçültüp büyütme olma özellikleri olabilir.

Çıkacak olan filmin aralıkta yayınlanan videosu;

İlk başta ismi sadece Pokemon XY&Z olan film Pokémon the Movie XY & Z: Volcanion to Karakuri no Magearna ismini aldı.Videoda gözüken ve filme adını veren Pokemon olan Volcanion ayrıca serinin ilk Ateş-Su tipi Pokemon’u olma özelliği taşıyor.

Sonunda Hayaline Kavuşup Pokemon Ustası Olan ASH KETCHUM Üzerine yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.

Türk-Alman Üniversitesi'de Kültür ve İletişim okuyorum