TOKYO GHOUL:RE ; Touka, Kaneki’yi Kurtaracak Mı?

Nihayet Kaneki’yi Kurtarıyor.

Yeryüzünde, Marude İtsuki ile CCG, Kaneki’nin ortaya çıkardığı canavarla savaşıyor. Touka sismik dedektörüyle, çok kuvvetli sinyaller aldığı bir yere ulaşıyor. Ukaku ise çoktan orayı yok etmişti bile. Enkazı kaldırmaya çalışırken Kaneki’nin kolunu görüyor. Kaneki’nin kolunda kocaman bir göz görüyor ama Touka’nın verdiği yüzük de hala elinde duruyor. Touka güçlükle çığlık atıyor.

Daha fazla kazıp Kaneki’yi oradan çıkarmaya çalışırken arkadan bir canavar gelip saldırıyor. Dev Kaneki’nin bir bölümü şekil değiştirip Touka’ya saldırıyor.

Saldırıdan bir şekilde kurtulmayı başarsa da canavar tekrar saldırıyor Touka’ya. Sonrasında, nereden geldiği bilinmeyen bir saldırı, bu canavarı devirmeyi başarıyor. Yardıma yetişen bu kurtarıcı, Quinx’den başkası değil. O sırada Mutsuki de onlarla birlikte hareket ediyor.

Quinx, Mutsuki’nin arkasını kollarken, Touka kazmaya devam ediyor. Sonra nihayet Kaneki’yi tam olarak görebiliyor. Burada Kaneki’ye yardım edebilecek mi acaba? Bir sonraki sayının ana konusu bu olacak.

Bulduklarında Kaneki’nin Bilinci Yerinde Miydi?

Sayıda Keneki’yi bulduklarını öğrendik. Ancak sonradan anlıyoruz ki bilincini kaybeden Kaneki, Touka’yı görür görmez saldırmaya başlıyor.

Tokyo Ghoul:re 160. Sayı Fragmanının Özeti

Touka nihayet Kaneki’yi kurtarabildi. Ancak Kaneki’nin ne durumda olduğu merak konusu. Kaneki ile Touka birlikte mutlu sona ulaşabilecek mi acaba?

Arima’nın Geçmişini Okuyabildiğimiz Tokyo Ghoul Jack’ı Biliyor Muydunuz?

Tokyo Ghoul’un yan hikayesi olarak Arima’nın geçmişi Tokyo Ghoul Jack adlı eserde okunabilir. Tokyo Ghoul fanlarına şiddetle tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çeviren: Samet Atik

manganosekai